Logo
Logo
nabidka

FAQ - Vaše časté dotazy

Bude letos opět v provozu bazén?

Ano, bazén bude v provozu od půlky června po celé léto.

Budou mít neubytovaní návštěvníci vstup zdarma do Campingu, jako tomu bylo loni a předloni?

Ne. Nikoliv. Areál Campingu Rožnov bude letos předně určen ubytovaným, popř. vstup platícím návštěvníkům. Naším přáním je, ať jste u nás spokojeni.

Bude i letos v areálu Campingu Rožnov nějaká prodejna potravin?

Ano, bude vám k dispozici prodejnička potravin a základního smíšeného zboží. Tato se nachází v hlavní budově areálu (u recepce). Je zde možno každý den, včetně víkendů, zakoupit základní potraviny, pečivo, hygienické potřeby atd. V případě vašeho zájmu, zajišťujeme i objednávku sortimentu na míru. Doporučujeme objednat si den dopředu např. čerstvé pečivo, potraviny s krátkou dobou trvanlivostí apod.

Údajně je po rekonstrukci budova "V". Co si pod tímto pojmem máme představit?

Ano, to je pravda. Rekonstrukce proběhla v loňském roce. Ve zkratce: jsou vyměněná nová okna, vstupní dveře, topení, nové vybavení, jako např. postele, lůžkoviny, skříně, židle, stoly, koberce, kuchyňka, ledničky, vymalováno… Stačí alespoň takto? Více snad napoví fotogalerie na našem webu.

Jakým způsobem a kdy bude v provozu restaurace a kavárnička Campingu a bude možno opět zakoupit pizzu či kopečkovou zmrzlinu?

Restaurace bude v provozu od měsíce června a po celé léto až do září. Kavárnička přes letní prázdniny. A nebojte, pizza i zmrzlina samozřejmě bude k dispozici

Od kolika a do kolika hodin bude otevřena restaurace a můžeme si tam objednat jídlo po celý den?

Restaurace Campingu Rožnov, včetně terasy je vám k dispozici od rána, počínaje snídaněmi, až do večera 22:00 hodin. O víkendech déle  Snažíme se pro vás připravit přes víkendy doprovodné programy, hudbu, vystoupení, apod. Pokud máte zájem posedět a bavit se déle, stáčí se přesunout do kavárničky vedle recepce, kde pohodově pokračujte v zábavě, aniž by byli nějak rušeni ostatní ubytovaní hosté v Campingu

Nějaké doporučení k prázdninovému pobytu v Campingu Rožnov byste pro nás měli?

Všem, kteří u nás plánují svůj pobyt, vřele doporučujeme objednat si stravu spolu s pobytem dopředu. Získáte tím slevu 5% z ceny jídla a naši kuchaři i obsluha tak s vámi mohou počítat dopředu a být vám náležitě k dispozici.

Chci k vám do rožnovského campingu vyrazit s rodinou pod stan nebo karavan. Mohu si tam někde ohřát jídlo?

Ano, k tomuto účelu máme vyhrazenu samostatnou budovu s kuchyňku a jídelnou. Kuchyňka je vybavena sporákem, dřezy, základním nádobím, rychlovarnou konvicí, mikrovlnkou apod.

Budou v létě opět v provozu trampolíny a Bungee trampolíny. Doslechla jsem se, že jste je přestěhovali jinam. Dětem se loni moc líbily a skvěle se na nich vydováděly

I v letošním roce jsou vám trampolíny plně k dispozici a na stejném místě. A jen pro zajímavost – ambasadorem skákání na trampolínách je u nás paní Petra Vachníková (první česká Olympijská reprezentantka v tomto sportovním odvětí) a v případě zájmu jsme vám schopni zajistit výuku skoků na trampolíně, pod odborným dohledem trenérů a reprezentantů ČR.

Bude i letos v provozu MiniZoo? Dětičky byly nadšené a proto bych se ráda informovala již dopředu, aby děti nebyly po příjezdu zklamané, pokud by MiniZoo již nebyla k dispozici. Děkuji za odpověď.

Ano, naše MiniZoo bude v provozu i s novým a rozšířeným osazenstvem.

Rádi bychom si přivezli jízdní kola a využili přilehlou cyklostezku s výjezdem na Pustevny a na Radhošť. Je možno v areálu Campingu Rožnov někde naše kola bezpečně uzamknout a uschovat?

Jízdní kola lze bezplatně uzamknout v areálu Campingu. Jsme partnerem projektu "CIKLISTÉ VÍTÁNI" , odkaz přikládáme zde: Cyklisté vítáni

Je možno někde u vás bezpečně uschovat osobní věci, doklady, finace? Přeci jen ve stanu to nepovažuji za zrovna nejlepší řešení.

Ano, můžete využít Safe-box servis přímo na recepci Campingu Rožnov.

Chtěli bychom u vás strávit prázdninovou týdenní dovolenou. Jaký typ ubytování byste nám doporučili? Jsme 2 rodiny, jedna se dvěma dětmi, druhá se třemi dětmi.

Určitě bychom vám doporučili nově postavené DeLuxe studia, popř. Bungalov "B". Nebudete litovat.

Jsem z Prahy a vyrážíme spolu s přítelkyní za poznáním Valašska a jeho okolí. Přál bych se u vás ubytovat v Campingu Rožnov. Doporučte mi chatku či něco dalšího, prosím.

Pokud jste dva, doporučujeme vám studio DeLuxe, popř. Hobit Home. Věříme, že budete spokojeni. Viz fotogalerie na našem webu. A objednejte si u nás rovnou polopenzi. V případě objednání spolu s ubytováním máte od nás slevu 5% na polopenzi. Jedete přece na dovolenou, takže je fajn mít klid, nestresovat se a vědět, že je o vás v tomto postaráno.

Je možný pobyt s pejskem?

Ano, pobyt s domácím mazlíkem je možný v chatkách. V apartmánech DELUXE a pokojích nikoliv.

Jezdíme k vám s přáteli již několik let v létě a byli jsme u vás letos i přes Velikonoce. Ale řeknu vám, takové změny, výstavba, opravy a rekonstrukce jako letos, to jsme teda nečekali. Jsme mile překvapeni. Fakt dobrá práce a držíme vám palce. Jen tak dál!

Díky. Těší nás, že jste potěšeni a že jste byli u nás spokojeni. Tak snad na viděnou zase v létě. Budeme se těšit.