Časté dotazy

Časté otazky na Camping Rožnov.

Odpovědi na časté dotazy

Od kdy je v provozu kemp?

Kemp je v provozu celoročně pro karavany a ubytované v apartmánech DELUXE, COMFORT, POOL, LAURA, chatkách I a v budově V. Chatičky jsou v provozu od 1.5. do 30.9.

Jak a kdy je možné pobyt rezervovat?

Rezervace je možná emailem nebo vyplněním formuláře na našem webu. Telefonicky je možno ověřit dostupnost termínu. Vždy do 1.6. příjmáme rezervace na následující hlavní sezónu jen na týdenní zvýhodněné pobyty. Od 1.6. je možná rezervace na hlavní sezónu i na kratší pobyty dle Vašich požadavků. Pobyty mimo sezónní jsou možné i na jednu noc. Rezervace pobytů je možná celoročně, kdykoliv.

Je možné rezervovat místo pro stan nebo karavan?

Rezervace karavanového stání je možná při pobytu na 7 a více nocí. Na kratší dobu není rezervace možná, je však možné přijet bez předchozí rezervace do vyprodání volné kapacity. Rezervace místa pro stany není možná vůbec, máme volnou stanovou plochu nikoliv boxy, po příjezdu si místo vyberete. Telefonický dotaz na volnou kapacitu je prakticky zbytečný, jelikož kapacita se mění každou minutou.

Je možné rezervovat konkrétní číslo chatky, apartmánu?

Bohužel toto možné není, rezervace jednolivých chatek přizpůsobujeme tak, aby na sebe rezervace nevazovaly. Pokud to však obsazenost umožní, rádi Vám vyhovíme.

Od kolika hodin je možné se ubytovat a do kdy musíme kemp opustit?

Nástup na ubytování, check in je možný od 14:00, odjezd check out je u apartmánů a chat do 10:00, u stanů a karavanů do 12:00. Od 10:00 do 14:00 probíhá úklid.

Nestíhám přijet do zavírací doby recepce, bude možné se ještě ubytovat?

Ano je to možné, přes letní prázdniny vás odbaví noční hlídač a ráno přijdete provést check in na recepci, mimo hlavní sezónu vás obsloužíme telefonicky pokud máte rezervaci apartmánu nebo chatky předem. Karavany a stany mimo sezónu obsloužíme telefonicky bez předchozí rezervace, stačí zaslat SMS se jménem a termínem pobytu a zaslat na naše telefonní číslo, poté Vás budeme kontaktovat a budete vpuštěni do areálu..

Od kdy je v provozu bazén?

Bazén bývá v provozu od půlky června po celé léto do poloviny září, záléží také na počasí.

Mohou areál kempu navštívit i neubytovaní lidé?

Areál Campingu Rožnov je předně určen ubytovaným hostům, pokud to kapacita umožňuje, lze si na recepci zakoupit kupón k jednorázovému vstupu do areálu.

Jaké jsou možnosti stravování v areálu Campingu Rožnov?

Přímo v areálu kempu se nachází restaurace s možností celodenního stravování (snídaně, obědy, večeře). Polopenze a plné penze je možno si objednat předem. Dále je vám k dispozici prodejnička potravin a základního smíšeného zboží. Tato se nachází v hlavní budově areálu (u recepce). Je zde možno každý den, včetně víkendů, zakoupit základní potraviny, pečivo.

Je možné si objednat snídaně i mimosezónu?

Mimo hlavní sezónu je také možné snídaně objednat, podáváme je ve snídaňovém baru.

Chci k vám do rožnovského campingu vyrazit s rodinou pod stan nebo karavan. Mohu si tam někde ohřát jídlo?

Ano, k tomuto účelu máme vyhrazenu samostatnou budovu s kuchyňku a jídelnou. Kuchyňka je vybavena vařiči, dřezy, rychlovarnou konvicí, mikrovlnkou apod.

Budou v létě opět v provozu trampolíny a Bungee trampolíny?

Trampolíny jsou otevřeny přes letní sezónu v závislosti na počasí většinou od června do poloviny září. Pro zajímavost – ambasadorem skákání na trampolínách je u nás paní Petra Vachníková (první česká Olympijská reprezentantka v tomto sportovním odvětí) a v případě zájmu jsme vám schopni zajistit výuku skoků na trampolíně, pod odborným dohledem trenérů a reprezentantů ČR.

Bude i letos v provozu MiniZoo?

Ano každoročně jsou k vidění kozlík, prasátka a ovečky. MiniZoo je v provozu od června.

Je možno si v areálu Campingu Rožnov někde bezpečně uzamknout a uschovat jízdní kola?

Jízdní kola lze bezplatně uzamknout v areálu Campingu. Jsme také partnerem projektu "CIKLISTÉ VÍTÁNI".

Je možno někde u vás bezpečně uschovat osobní věci, doklady, finace?

Ano, můžete využít Safe-box servis přímo na recepci Campingu Rožnov.

Je možný pobyt s pejskem?

Ano, pobyt s domácím mazlíkem je možný ve vybraných chatkách, u každého typu ubytování je značka zda je pobyt možný či nikoliv.

Je v areálu WIFI?

Ano, v areálu je k dispozici wifi připojení na internet, heslo obdržíte na recepci při příjezdu spolu s dalšími pokyny k pobytu.