Logo
Logo
nabidka

Rezervace a platební podmínky

1. Po potvrzení rezervace následuje splatná záloha ve výši 50 % z celkové částky do 7 dnů od vystavení ubytovacího poukazu (vyjma speciálních pobytů a připravovaných akcí).

2. Doplatek úhrady pobytu je dle vystaveného ubytovacího poukazu splatný do 6 týdnů před příjezdem (nástupem na ubytování).

3. Při rezervaci v době kratší než 6 týdnů od data ubytování, jsou pobyty splatné jednorázově.

4. V případě, že se nebudete moci z jakéhokoliv důvodu pobytu zúčastnit, můžete váš ubytovací poukaz převést na jinou osobu. Informujte nás však o tom s předstihem, jinak nebude změna akceptována a váš ubytovací poukaz se bude řídit storno podmínkami.

5. Při opoždění platby si vyhrazujeme právo na zrušení rezervace pobytu.

6. Lze se u nás ubytovat i bez rezervace, nejsme však schopni garantovat volné kapacity ubytování.

Zrušení rezervace a storno podmínky

1. Do 7 dnů od potvrzení rezervace je možno bezplatně rezervaci stornovat, s výjimkou rezervace provedené do 6 týdnů před příjezdem.

2. Při stornování rezervace mezi 7 dny od potvrzení rezervace a 6 týdny před příjezdem bude účtován stornovací poplatek 50 % z celkové částky.

3. Při stornování rezervace mezi 6 týdny před příjezdem a 3 týdny před příjezdem bude účtován stornovací poplatek 90 % z celkové částky.

4. Při stornování rezervace v době kratší než 3 týdny před příjezdem bude účtován stornovací poplatek 100 % z celkové částky za pobyt.

5. Při dřívějším odjezdu nebo pozdějším příjezdu, než bylo zarezervováno, nevzniká nárok na vrácení zaplacených peněz.

6. Zrušení rezervace musí být provedeno písemně, poštou, emailem.